В новій серії японського BE@RBRICK одна з фігурок присвячена прапору України

Японська компанія Medicom Toy представила нову традиційну серію ведмедів BE@RBRICK. Фігурку з категорії «Прапор» цього разу присвятили Україні, пофарбувавши її у синій та жовтий кольори. Офіційний продаж BE@RBRICK SERIES 46 стартує 29 липня

Фігурку в кольорах українського прапора компанія представила цитатою з антивоєнного есе 1914 року «Друзі, не треба цих звуків!», написаного Германом Гессе: «Любов — краща за ненависть, порозуміння — за гнів, мир — благородніший за війну».

Окрім синьо-жовтого ведмедя, нова серія містить фігурку Їжака Соніка, одного з героїв японського супергеройського серіалу Kamen Rider, Залізної людини та інших.

Замовити бокс з фігурками можна тут.

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО BE@RBRICK

Компанія Medicom Toy, яка випускає колекційні іграшки BE@RBRICK, заснована у 1996 році японським дизайнером Акаші Тацухіко.

Саму ж фігурку ведмедя, що стала фірмовим айтемом компанії, вперше створили у 2001 році. Тоді, у рік святкування 100-річчя з моменту виходу дитячих плюшевих ведмедів Тедді, Акаші вирішив представити «його цифрове зображення».

«Я хотів, щоб серед сотень фігурок люди одразу могли вказати на іграшки Medicom», — пояснював дизайнер.

Відтоді BE@RBRICK став попкультурним феноменом та основою багатьох колаборацій із брендами, митцями, дизайнерами та героями сучасної культури. Так іграшки BE@RBRICK створювались у співпраці з KAWS, Stussy, Chanel, A Bathing Ape, Swarovski та французьким маркетом Colette, а також The Beatles, Daft Punk, кіновсесвітом «Зоряних війн», мультфільмами «Рік та Морті», «Сімпсони».

Феномен BE@RBRICK: звідки у фігурки ведмедя тисячі фанатів і сотні колаборацій

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis