Daft Punk випустили архівне відео. Це концерт, де вони виступали без шоломів

Електронний дует Daft Punk завантажив на YouTube відео з живого виступу 1997 року. На ньому музиканти грають лайв-версію треку Rollin’ & Scratchin з дебютного альбому Homework

Відео записали під час виступу Daft Punk в лос-анджелеському театрі Майя.

Особливістю запису стало те, що на ньому можна побачити музикантів без їхніх фірмових шоломів. Футуристичні образи вони почали використовувати лише на початку 2000-х років.

В січні 2023 року дебютному альбому дуету Homework виповниться 26 років. Лонгплей, представлений у 1997 році, складався з 16 треків та став першим релізом Daft Punk на великому лейблі Virgin Records.

В лютому 2022 року, на честь 25-річниці з моменту релізу Homework, музиканти перевидали делюкс-версію альбому. Частиною ювілейного релізу стали 15 реміксів від Masters At Work, DJ Sneak, Todd Terry, Motorbass, Slam, Ian Pooley, I:Cube та Roger Sanchez & Junior Sanchez

Тома Бангальтер і Гі-Мануель де Омем-Крісто заснували Daft Punk у 1993 році в Парижі, а головною особливістю їхнього гурту стала суміш хаусу, сінтіпопу, диско та електроніки. Чотири роки потому вони випустили дебютний альбом Homework з синглами Around the World і Da Funk, які вважають знаковими в історії танцювальної музики.

2001 року Daft Punk випустили другий лонгплей Discovery. У нього ввійшли одні з найпопулярніших треків гурту: Harder, Better, Faster, Stronger і One More Time. Після цього релізу Тома і Гі-Мануель створили свій особливий стиль та почали зʼявлятися на публіці виключно у костюмах роботів.

22 лютого 2021 року Daft Punk оголосили про завершення спільної музичної карʼєри після 28 років співпраці. Про це учасники гурту повідомили за допомогою 8-хвилинного ролика Epilogue, з їхнього фільму Electroma, випущеного 2006 року.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis