Вийшов перший тизер нового фільму режисера «Потяга в Пусан»

Netflix представив перший тизер нової стрічки режисера Йон Сан-хо — Jung_E. Сюжет фільму розгорнеться у 22 сторіччі на Землі, що стала майже непридатною для життя унаслідок кліматичних змін

Через це на планеті тривають постійні війни. Щоб зупинити їх співробітники інституту штучного інтелекту вирішують клонувати мозок легендарної воїтельки минулого, яка водночас була матір’ю однієї з учених, та вживити його роботу-андроїду.

Премʼєра запланована на 20 січня 2023 року.

Також у січні 2023 року Netflix випустить шестисерійний серіал Ніколаса Віндінґа Рефна «Ковбой з Копегагена» — перший за понад 10 років проєкт режисера, знятий на його батьківщині, у Данії.

Серіал розповідає історію головної героїні Міу (Анжела Бундалович), яка занурюється у кримінальний світ Копенгагена, щоб позбутися спогадів про минуле та роки проведені у рабстві. Там вона зустрічається зі своїм давнім ворогом — жінкою на імʼя Ракель (Лола Корфіксен), і разом «вони попрямують в одіссею через природне і надприродне».

Ролі в серіалі зіграли данські актори Златко Бурич, Андреас Лікке Йоргенсен, Джейсон Хенділ-Форсселл, Драгана Мілутінович та китайська акторка Ліі Чжан.

За словами Рефна, «Ковбой з Копенгагену» насичений фентезійними елементами, «за прикладом Ганса Крістіан Андерсена, який постійно користувався цим прийомом, щоб створювати свої казки, що розповідають про все на світі». А головна героїня дуже схожа на його дружину Лів Корфіксен, «а надто коли та проявляє свою силу».

Прем’єра проєкту на стримінгу відбудеться 5 січня 2023 року.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis