Dakh Daughters виступили на онлайн-фестивалі Tiny Desk meets globalFEST

Український артколектив Dakh Daughters взяв участь в онлайн-фестивалі Tiny Desk meets globalFEST. Його організували команди каналу NPR Music, що випускає на YouTube серії лайв-виступів Tiny Desk Concerts, та американського музичного фестивалю globalFEST

Колектив відкривав івент та виконав три пісні: Viyna, Fellini та Umry.

«На жаль, через війну в Україні ми були змушені покинути наш дім та переїхати до Франції. Наразі ми перебуваємо у Нормандії, де маємо змогу створити свій артфронт та кричати про наш біль. Зараз Україна бʼється за свободу кожного. Разом, і тільки разом, ми можемо захистити демократію та свободу усього світу. Підтримуйте Україну», — сказали Dakh Daughters перед виступом.

Разом з Dakh Daughters на Tiny Desk meets globalFEST виступили колективи з Марокко, Китаю та Алжиру. В команді онлайн-фестивалю розповіли, що відео музикантів «знімались на їхній батьківщині, у дорозі та в еміграції по світу».

 

В травні гурт український гурт «ДахаБраха» виступив наживо в ефірі американської незалежної радіостандії KEXP у Сіетлі. Український гурт вже вчертверте став запрошеним гостем KEXP та представив дві нові пісні.

Всього музиканти зіграли три пісні, серед яких Sonnet та нові композиції 9 nedilechok та Rozhestov. В «ДахаБраха» розповіли, що презентовані пісня ще не записані, тому «фактично це їх медійні прем‘єри».

Під час 30-хвилинного ефіру музиканти також поговорили з ведучими про війну в Україні та українську культуру.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis