Adult Swim припинив співпрацю зі співавтором «Ріка і Морті» Джастіном Ройландом

Телеканал Adult Swim повідомив, що розриває контракт з Джастіном Ройландом, одним з авторів мультсеріалу «Рік та Морті». Причиною стали звинувачення в домашньому насильстві 

Команда телеканалу продовжує роботу над мультсеріалом, єдиним шоураннером якого тепер залишиться Ден Гармон. Наразі в розробці знаходиться 7 сезон.

Adult Swim також шукають нових акторів озвучки для головних персонажів: в оригінальному серіалі Ройланд озвучував Ріка, Морті та деяких другорядних персонажів.

Одночасно з цим, розробник відеоігор Squanch Games повідомив, що Ройланд компанію ще з 16 січня 2023 року. Джастін заснував Squanch Games у 2016 році, а найпопулярнішим проєктом студії є гра High on Life, створена ним.

В чому звинувачують Джастіна Ройланда

В січні стало відомо, що Джастін Ройланд очікує суду за звинуваченням у домашньому насильстві. Позов проти нього подала колишня дівчина, ім’я якої не називають з міркувань безпеки.

42-річного Ройланда звинувачують в нанесенні тілесних пошкоджень, «незаконному позбавленні волі із застосуванням погроз, шахрайства, насильстві та обману».

В The Guardian уточнили, що інцидент з Ройландом відбувся ще у січні 2020 року, обвинувачення йому висунули у травні того ж року, проте справа залишилась поза увагою медіа. Лише 12 січня, після досудового слухання, видання NBC News написало про це.

Сам Джастін Ройланд заперечує всі звинувачення. На прохання The Guardian надати коментар ні він, ні адвокати, ні представники телеканалу Cartoon Network (транслюють «Ріка і Морті». — Прим. DTF Magazine) не відповіли.

Точну дату суду по справі ще не назначили. Попередньо Ройланд має постати перед судом у квітні 2023 року.

Ден Гармон та Джастін Ройланд представили комедійний науково-фантастичний мультсеріал «Рік та Морті» у грудні 2013 року, а останній шостий сезон вийшов у вересні 2022 року.

Головні персонажі серіалу — Рік, ексцентричний вчений і алкоголік, та його онук Морті, з яким він разом подорожує паралельними світами за допомогою сконструйованого ним пристрою. Обох персонажів в оригінальному перекладі озвучував Джастін Ройланд.

Ройланд також створив відеогру High on Life — комедійний шутер про інопланетян. Події відбуваються у «світі наукової фантастики», а гра ведеться від першої особи.

У 2018 році Ден Гармон змушений був видалитись з Твіттера через відео, де він нібито «ґвалтує» ляльку. Докладніше про ситуацію ми розповідали тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis