Денні Бойл поставить танцювальну хіп-хоп виставу за мотивами «Матриці»

Денні Бойл («На голці», «127 годин») поставить імерсивне танцювальне шоу Free Your Mind з хіп-хоп хореографію, пише The Guardian. Режисер готує виставу спеціально до відкриття культурного центру Factory International у Манчестері, що заплановане на 2023 рік

Постановка Бойла «міститиме дивовижні візуальні ефекти й залучить професійних танцівників, а також сотні пересічних жителів Манчестера, які зберуться разом, щоб відтворити деякі сцени з „Матриці“ та поміркувати над тим, який вигляд могло б мати альтернативне майбутнє».

Режисер поки не розкриває подробиць майбутньої вистави.

«Ви дивитиметеся спектакль й думатимете „Якого біса тут відбувається?“. Саме це ми намагатимемося передати танцем. Також мені здалося дуже важливим залучити до проєкту місцеве комʼюніті, адже це підштовхне усіх учасників викладатися під час вистави на всі 100%», — розповів Бойл у коментарі The Guardian. 

За хореографію Free Your Mind відповідатиме Кендрік H20 Сенді, музику напише британський композитор, засновник танцювального хіп-хоп колективу Boy Blue — Майкл Mikey J Асанте, декорації створить дизайнерка Ес Девлін.

Покази Free Your Mind триватимуть з 13 жовтня до 5 листопада 2023 року.

Бойл у 2012 працював над постановкою церемонії відкриття Олімпіади у Лондоні.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis