У Києві відкрили бейсбольний стадіон

Бейсбольна спільнота Києва за підтримки Федерації бейсболу та софтболу України відкрила новий бейсбольний стадіон площею 219,4 гектара для тренувань. Він розташований на території київського комплексу X-Park 

Уточнення редакції: Спочатку в замітці ми допустили помилку з розмірами поля — бейсбольний спот займає площу в 1,5 гектара, замість вказаних нами 219,4 гектара. Ми просимо вибачення читачам.

Це перший в Україні та Східній Європі стадіон подібного типу зі штучним покриттям, повідомили в коментарі DTF Magazine бейсболіст та віце-президент Федерації бейсболу та софтболу Києва Євген Ткаченко та Геннадій Приходський, тренер з бейсболу збірної Києва розповіли.

«Створення стадіону — це скоріше необхідність знайти своє “велике“ місце для бейсболістів в Києві. Ініціатива належить великій армії бейсболістів різних поколінь: від любителів та молодих гравців до заслужених ветеранів», — пояснив Ткаченко.

Глобально створення стадіону розпочалось ще вісім років тому. У 2014-2015 роках команда переобладнала існуюче тоді футбольне поле під бейсбольне, а в подальші три роки на ньому встановили додаткові спеціалізовані огорожі для бейсболу. В 2019 році почались роботи по облаштуванню ділянки, в 2021 році команда отримала державне фінансування, після чого змогла довести бейсбольний стадіон до нинішнього вигляду.

Приходський додав, що в Україні є ще один спеціалізований бейсбольний стадіон в Кропивницькому, збудований ще в 1995 році. Його також мали реконструювати цього року, проте через повномасштабну війну процес призупинили.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis