Дивіться новий кліп A$AP Rocky. В головній ролі — Ріанна

A$AP Rocky випустив новий трек та кліп D.M.B (Dat’s My Bitch), який може увійти в його наступний альбом All Smiles. Це перша сольна робота репера у 2022 році та, одночасно з цим, режисерський дебют для власної креативної агенції AWGE

Нова робота A$AP Rocky — «ода класичній любовній історії». Артисти грають вуличну пару, яка, не зважаючи на арешти та обставини навколо, перебуває у щасливих стосунках.

Наприкінці кліпу A$AP Rocky робить Ріанні пропозицію: на його зубах грілзами викладено питання «Marry Me?» («Вийдеш за мене?), а на її — «I Do» («Я згодна»).

Продюсерами треку виступили Skepta, D33J, Shlohmo, Kelvin Krash та Hector Delgado. В записі D.M. B записі також приймав участь A$AP Ferg. 

Частину треку A$AP Rocky вперше затизерив ще у червні минулого року — він озвучив рекламу шведського стартапу Klarna. Зйомки кліпу розпочались влітку, а вже в січні стало відомо, що пара чекає спільну дитину.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений don’t Take Fake | DTF Magazine (@donttakefake)

 

Останній альбом A$AP Rocky TESTING вийшов в травні 2018 року. Детальніше про кар’єру репера та його вплив на хіп-хоп індустрію ми розповіли в нашому матеріалі.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis