Дивіться новий трейлер фільму «Вусатий фанк» про українську фанксцену

Незалежний дистриб’ютор кіно про музику й культуру KyivMusicFilm випустив трейлер документального фільму «Вусатий фанк». Він вийде в прокат 24 червня, а розклад показів можна переглянути на сайті

Початок сімдесятих — золота епоха української популярної музики. Сотні пісень неймовірної краси, модний саунд, футуристичні костюми. «Вусатий фанк» досліджує, звідки та як усе це прийшло в радянську соціалістичну республіку.

Що треба знати про фільм «Вусатий фанк», який розповість про феномен української фанк-сцени

«Громадянам СРСР немає потреби слухати Джеймса Брауна, Френка Заппу чи Pink Floyd — так вважала партія. Але все змінилося наприкінці 1960-х: за вказівкою політбюро в Україні почали масово з’являтися ВІА, що мали замінити радянській молоді західні рокгурти. Але щось пішло не за сценарієм: замість лояльних до партії музикантів влада отримала сучасну й самобутню музичну сцену», — ідеться в описі.

Автором ідеї та сценаристом виступив диджей і колишній співвласник київського клубу XLIБ Віталій Бардецький, а режисером — Олександр Ковш. Прем’єра фільму відбулася на 49-му Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» у серпні 2020 року.

Перед прем’єрою також відбудеться серія спеціальних показів за участю Віталія Бардецького: 19 червня у Львові («Планета Кіно»), 23 червня в Одесі («Зелений театр») і в Києві: 21 червня — у «КІНО42», 27 червня — у «Жовтні».

Читайте також:


Слідкуйте за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter та Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis