Режисер Антоніо Лукіч представляє перший трейлер «Мої думки тихі 2»

Toy Pictures представили трейлер українського фільму «Мої думки тихі 2», який стане сиквелом однойменної комедії Антоніо Лукіча, що вийшла в 2020 році. Перший фільм подивилося близько 100 тисяч глядачів, а касові збори склали близько 10 мільйонів гривень. Українська кіноакадемія назвала «Мої думки тихі» найкращим фільмом року. Спеціально для DTF Magazine режиссер ділиться деталями сюжету продовження


Про що продовження: Після подій першого фільму, головний герой звукорежисер Вадим знайшов роботу, зустрів дівчину і готується до весілля. Раптово з Бельгії повертається мама, яка приїхала в Україну лікувати зуби. Тут і почнеться новий виток конфлікту «мати-син», до якого додасться ще один — «свекруха-невістка».

Про зйомки: Над «Мої думки Тихі 2» разом з режисером Антоніо Лукічем працює та сама команда, що і над першим фільмом. До своїх ролей також повернулися Ірма Вітовська та Андрій Лідаговський. Дівчину Вадима зіграла студентка КНУТКіТ ім. Карпенко-Карого Кароліна Мруга, з якої Лукіч познайомився на зйомках серіалу «Секс, інста и ЗНО».

Частину сцен відзняли у Києві в лютому 2021-го у повній секретності. «Мої думки Тихі 2» буде київською історією. В першому фільмі син приїздив до мами в Ужгород, а цього разу мама відвідає сина в Києві. Серед локацій — Хрещатик, Голосіївський парк, Парк слави на Печерську, а також житловий комплекс, який у фільмі матиме іронічну назву «Столичний крижень».

DTF Magazine розпитали режисера про майбутній фільм:

Коли виникла ідея продовження? Ти задумав цю історію ще до першого фільму, чи після виходу в прокат «Мої думки тихі»?

— Я вже точно не пригадаю, може десь і під час першого фільму. А може і під час прокату… Глядачі самі допомагали створювати продовження фільму, всіх дуже непокоїла доля мами, і дуже часто на Q&A мені пропонували супер круті драматургічні рішення. Хтось одного разу сказав, що насправді мама його вкотре надурила — і жоден Енцо її в Бельгії не зустрів, ніби в реальності вона просто збирала полуницю під Антверпеном. Не знаю, чи справді під Антверпеном росте полуниця, але фраза мені сподобалася.

На якому етапі кіно? Ви зняли лише трейлер, чи значно більше матеріалу?

— Було би дивно знімати такий трейлер, зазвичай для пошуку грошей знімають тизер… Поки що ми імпровізуємо та перевіряємо реакцію людей. Ми не очікували такої підтримки… Ми конкретно вклалися в зйомки, і в принципі зняли не мало, але і не достатньо для фільму. Наразі я пірнаю в «Люксембург, Люксембург», і буду сподіватися, що, наскільки це можливо, скоро після цього з «Думками» станеться теж щось хороше.

— Коли відбувається дія сиквелу і який фокус ти обрав цього разу — на стосунках «син-мама», чи трохи інакший?

— Дія відбувається десь через два роки після першої частини… Цього разу фокус буде не тільки на стосунках мама-син, але і не внутрішньому конфлікті головного героя, та його праві жити своє власне життя – таке, яке подобається йому.

Ми продовжуємо досліджувати парадокси, нехай це навіть не подобається п’ятьом людям зі 100, які вже встигли звинуватити нас в «серіальщині», і в «весільщині». Це дивно, але і передбачувано. Люди нерідко захоплюються історіями успіху, але ще більше їх тішить, коли ці історія успіху налажають… Я сподіваюсь не дати їм такого радісного приводу, але це вже як Бог дасть.

«Мої думки тихі» — перша повнометражна робота режисера Антоніо Лукіча. У центрі сюжету — звукорежисер Вадим, який вирушає на Західну Україну записувати звуки тварин, намагаючись знайти особливо рідкісного птаха. Це історія про ефемерні мрії, несказані слова і відносини з мамою.

Прем’єра комедії відбулася на 10-му Одеському міжнародному кінофестивалі. Фільм переміг у трьох номінаціях: найкраща акторська гра (Ірма Вітовська), спеціальна згадка журі (Андрій Лідаговський) і приз глядацьких симпатій. Картина також стала лауреатом кінофестивалю в Карлових Варах.

«Мої думки тихі» стартували в українському прокаті в січні 2020 року. Фільм подивилися близько 100 тисяч глядачів, а касові збори склали близько 10 мільйонів гривень.

Навесні 2020 року Українська кіноакадемія визнала його найкращим фільмом року. А Лукіча відзначили в номінації «Відкриття року» і за найкращий сценарій, який він написав разом з Валерією Кальченко.

Наше інтерв’ю з Антоніто Лукічем про вихід «Мої думки тихі» можна прочитати тут.


Следите за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis