Дивіться перший тизер четвертого сезону «Атланти»

Телеканал FX анонсував вихід четвертого сезону «Атланти», який стане для серіалу останнім. Його прем’єра запланована на вересень 2022 року

В тизері показали всіх чотирьох головних персонажів проєкту: Ерна (Дональд Гловер), Альфреда, або Paper Boi (Брайан Тайрі Генрі), Даріуса (Лакіт Стенфілд) і Вен (Зазі Бітц).

Деталі сюжету поки не розкривають. Судячи з трейлеру, серіал покаже як змінилась сама Атланта та кожен з головних героїв серіалу.

Третій сезон «Атланти» вийшов у березні цього року після чотирирічної перерви. За сюжетом Ерн, репер Paper Boi та Даріус їдуть у європейський тур, де до них також приєднується Вен, а сезон висвітлює різницю між поведінкою та менталітетом жителів Європи та США.

«Атланта» — американський комедійно-драматичний телесеріал, творцем і шоураннером якого став Дональд Гловер, також відомий як виконавець Childish Gambino. Він грає головну роль.

Шоу розповідає історію 23-річного Ернеста Маркса, який покинув коледж і повернувся до рідного міста. В Атланті він стикається з проблемами батьківства, бідності, расизму, поліцейського свавілля, наркотиків, а найголовніше — з пошуком себе та свого покликання в житті.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis