Дивіться тизер екранізації «Пісочного чоловіка» Ніла Ґеймана

Netflix випустив тизер нового серіалу за мотивами графічного роману Ніла Ґеймана «Пісочний чоловік». Прем’єра відбудеться на стримінгу п’ятого серпня 

Сюжет серіалу розгортається навколо короля Царства снів Морфея, який «намагається виправити помилки, вчинені ним за довгий час свого існування». Творці проекту описують його як «багату суміш сучасного міфу і темного фентезі, в якій органічно переплітаються фантастика, історична драма і легенда».

Сам Морфей належить до загадкової групи безсмертних істот, відомих як Нескінченні та втілюючих універсальні концепти смерті, бажання, долі, божевілля, розпачу та руйнування.

Разом з роликом Netflix показав декілька кадрів з майбутньої екранізації.

Морфея зіграв Том Старрідж («Рок-хвиля»), а Вів’єн Ачимпонг («Відьми») виконала роль головної бібліотекарки та однієї з його помічниць Люсьєни. В оригінальній версії цей персонаж був чоловічої статі.

Інші ролі в екранізації виконають Гвендолін Крісті («Гра престолів») — їй дістався персонаж правителя Пекла Люцифера, Чарльз Денс («Гра престолів»), який зіграв шарлатана та чарівника Родеріка Берджесса. На ролі Авеля та Каїна запросили Асіма Чаудрі («Чорне дзеркало: Брандашмиг») та Санджіва Бхаскара («Вчора»).

Ніл Гейман виступив виконавчим продюсером проєкту, а шоураннером став Аллан Хейнберг («Анатомія пристрасті», «Чудо-жінка»).

До першого сезону шоу ввійде 11 серій. Раніше у коментарі Empire, Гейман розповів, що «головна мета шоу — здивувати та відправити глядачів у подорож, в якій вони ще не були». Він уточнив, кожен епізод відрізняється друг від друга атмосферою, а іноді й жанром. 

«Пісочний чоловік» — графічний роман англійського письменника-фантаста Ніла Ґеймана, автора «Американських богів», «Зоряного пилу» та «Добрих намірів» (у співавторстві з Террі Пратчеттом).

Вважається одним із найвпливовіших за всю історію жанру. Загалом у серії 75 випусків, не рахуючи спін-офів. «Пісочний чоловік» — один із перших графічних романів, що потрапили до списку бестселерів New York Times, поряд із «Маусом», «Охоронцями» та «Поверненням темного лицаря».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis