В Українському домі проводитимуть кінопокази та культурні івенти

8 червня команда Українського дому спільно з Українською кіношколою та компанією «Артоб’єкт» відкриє «Кінопростір». У день відкриття там відбудеться три події

О 13:00 почнеться зустріч «Українське кіно у фокусі світу», її також транслюватимуть у Youtube.

О 15:00 покажуть стрічку Дмитра Томашпольського «Простір». До показу приєднається знімальна група фільму.

«Простір» — експериментальний фантастичний фільм, який повністю зняли в онлайн-режимі під час локдауну. Сюжет розгортається довкола контакту персонажів стрічки з НЛО, який стається під час весняного карантину 2020 року.

У стрічці знялися 67 акторів, які перебували у своєму просторі й спілкувалися з режисером онлайн. Вони знімали себе на смартфон самі або за допомогою близьких, які перебували разом з ними на карантині. Кожен наступний епізод сценарію акторам повідомляли напередодні нового знімального дня.

О 17:00 почнеться показ фільму Сергія Параджанова «Тіні забутих предків». Гостями сеансу стануть виконавиця ролі Марічки Лариса Кадочникова та кінознавець Сергій Тримбач.

Вхід на всі події вільний за попередньою реєстрацією.

У травні команда дистриб’ютора KyivMusicFilm запустила нішевий онлайн-кінотеатр «ТИТР», основну програму якого складуть фільми про музику, моду, культуру та незалежне європейське кіно.

Проєкт мав запрацювати наприкінці лютого, проте старт відклали через початок повномасштабної війни в Україні. Докладніше про нього ми розповідали тут. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis