Вийшов перший трейлер повнометражного мультфільму про Бівіса та Батгеда

Компанія Paramount випустила перший трейлер майбутньої стрічки про Бівіса та Батгеда, а також оголосила дату премʼєри. «Бівіс та Батгед розправляються з Всесвітом» вийде 23 червня на стримінгу Paramount+

Сюжет нового мультфільму розгорнеться навколо пригод двійка друзів у космосі. Дія стрічки відбуватиметься у 1998 році.

З метою перевиховання винахідливий суддя відправить головних героїв у табір підготовки космонавтів, де друзі влізуть до симулятора стикування, а потім вирушать у подорож на космічному кораблі.

Вони потраплять у чорну дірку і їх перекине у наш час. У 2022 році Бівіс і Батгед спробують досягти успіху в сучасних реаліях, розібратися з iPhone та іншими досягненнями технологій.

Над стрічкою працював шоураннер мультсеріалу про Бівіса та Батгеда — Майкл Джадж. Він називає майбутній фільм «найтупішім космічним фільмом у світі».

«Бівіс і Батгед» — створений Майком Джаджем мультсеріал для дорослих про двох американських підлітків, що транслювали на каналі MTV. З 1993 по 1997 рік вийшло сім сезонів серіалу. Окрім цього, у 1996 вийшов повнометражний фільм «Бівіс і Батгед розправляються з Америкою».

У 2011 році вийшов восьмий сезон. У липні 2020 року Comedy Central оголосив, що серіал про пригоди Бівіса і Батгеда продовжать ще на два сезони.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis