Український репер OTOY представив новий трек

Український хіп-хоп виконавець В’ячеслав Дрофа, він же OTOY, випустив сингл DEPRESSIVE та кліп на нього. Це вже другий трек музиканта, представлений після початку повномасштабної війни 

В коментарі DTF Magazine OTOY розповів, що нова робота — «це роздуми по ментальність ворога».

«Побут останніх місяців дарує не надто бажані, але все ж гострі теми для треків. Одна з таких — діалог з небажаними гостями, не намагання почути їх, а насміхання, погроза та залякування. Меланхолійність DEPRESSIVE підкреслює наше спокійне прийняття потреби знищувати чуже, аби відстояти своє», — коментує реліз музикант.

На створення синглу пішло чотири дні, а музику для нього написав український продюсер MOEERR. Над відео працював сам OTOY — зйомки проходили в концепт-сторі бренду Syndicate на Рейтарській.

Одночасно з DEPRESSIVE, В’ячеслав також представив спільний проєкт з Міністерством закордонних справ України та агенцією Banda. Репер зачитав у новому «ролику-подяці світові за солідарність», приуроченому до сотого дня з початку повномасштабної війни в Україні.

«Дякуємо тим, хто вірить в силу України і не боїться по-справжньому їй допомагати. Водночас закликаємо союзників не зупинятися, діяти. Бо лише разом ми переможемо», — написали у Banda.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Banda Agency (@banda.agency)

В липні OTOY планує представити новий міні-альбом «ОКОЛОФРОНТ». Треки з нього — це особисті замітки музиканта, зроблені після поїздок до прифронтових територій України.

В квітні OTOY випустив сингл FIND MY COUNTRY та lyric-відео до нього. Роботу він присвятив брату Лисеню Дмитру та бійцям полку «Азов», які досі перебували на заводі «Азовсталь» у блокадному Маріуполі.

За словами OTOY, це перший трек, написаний ним «в перебіжках вільного часу» з початку повномасштабної війни в Україні. Музику для треку написав український продюсер MOEERR, а над відео працював оператор та режисер Ангел Ангелов.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis