Netflix та The Coalition випустять фільм та анімаційний серіал за мотивами Gears of War

Після довгих місяців перемовин Netflix отримав права на екранізацію серії шутерів Gears of War, пише The Hollywood Reporter. До розробки фільму та анімаційного серіалу долучиться канадська студія The Coalition, яка створила ігрову франшизу. Раніше права на екранізацію Gears of War належали кінокомпанії Universal

Наразі тривають пошуки режисерів та сценаристів для проєктів. Дату початку виробництва також поки не називають.

Кліфф Блезінскі, один з авторів Gears of War та геймдизайнер оригінальної трилогії прокоментував новину пропозицією взяти на роль Маркуса Фенікса актора Дейва Батиста («Вартові Галактики», «Дюна»), який неодноразово казав, що мріє зіграти цього персонажа.

 

Також дизайнер вважає, що Деймона Берда може зіграти Раян Гослінг («Той, хто біжить по лезу 2049») і попросив не підпускати до майбутніх проєктів по Gears of War Кріса Пратта («Вартові галактики»).

У лютому 2022 року Netflix оголосив про придбання прав на кіноадаптацію шутера Bioshock та партнерство з видавцем ігор Take-Two Interactive.

Екранізацією займуться режисер Френсіс Лоуренс (франшиза «Голодні ігри») та сценарист Майкл Грін («Той що біжить по лезу 2049», «Американські боги»).

Коли почнеться повноцінне виробництво фільму поки невідомо. Наразі Грін працюватиме сам над адаптацією сценарію, а Лоуренс завершуватиме приквел «Голодних ігор» — «Баладою про змій та співочих пташок» (The Ballad of Songbirds and Snakes), події якої розгортаються за 64 роки до подій у «Голодних іграх».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis