Дивіться трейлер української драми «Клондайк» — лауреата кінофестиваля «Санденс»

Arthouse Traffic випустив трейлер драми української режисерки Марини Ер-Горбач «Клондайк», прем’єра якої запланована восени цього року. В січні стрічка стала першим українським ігровим фільмом, що виграв нагороду на кінофестивалі «Санденс» — жюрі відзначило його нагородою за найкращу режисуру в конкурсній програмі World Dramatic Competition

Сюжет «Клондайку» розгортається навколо родини, яка опинилася в епіцентрі подій авіакатастрофи рейсу MH17 Malaysia Airlines 17 липня 2014 року в селі Грабове Донецької області. Ірка і Толік чекають народження першої дитини, але війна вривається в їхнє життя разом з уламками збитого боїнга. Жінка відмовляється евакуюватися, навіть коли село захоплюють озброєні угрупування.

Головні ролі у «Клондайку» зіграли Оксана Черкашина («Погані дороги»), Сергій Шадрін («Чорний ворон») і Олег Щербина («Черкаси»).

«Для мене ця картина — “ракета” проти страху військової агресії з боку Росії перш за все для самої себе. «Клондайк» з‘явився на перетині безсилля зупинити війну та глибокої поваги й вдячності тим, хто відстоює Україну. І ще це мрія про мир в Україні», — говорить про задум фільму режисерка Марина Ер Горбач.

Марина Ер Горбач — українська продюсерка, сценаристка, режисерка та членкиня Європейської кіноакадемії. Дебютний фільм «Гарчання чорних псів» вона зняла разом з чоловіком Мехметом Бегедир Ером. «Клондайк» — четверта повнометражна робота Марини, до якої вона самостійно написала сценарій. Її стрічка «Люби мене» стала першим фільмом, створеним у спільному виробництві України та Туреччини.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis