Нігерія заборонила рекламу з іноземними моделями

З 1 жовтня у Нігерії забороняється знімати у рекламі іноземних моделей та акторів, а також використовувати їх для озвучки рекламних роликів, пише The Times. Таке рішення прийняло місцева Рада з регулювання реклами у відповідь на політику нігерійської влади «з розвитку місцевих талантів та інклюзивного економічного росту»

The Times зазначає, що до цього найпопулярнішими моделями в рекламній індустрії Нігерії «довгий час лишалися білі моделі з британським акцентом». Заборона не стосуватиметься поточних рекламних кампаній.

«10-20 років тому у половині нігерійських рекламних роликів знімалися іноземців, а закадрові голоси мали британський акцент. Нігерійці близько 200 мільйонів. ви хочете сказати, що не змогли знайти місцевих моделей?», — прокоментував рішення президент Асоціації рекламних агенцій Нігерії Стів Бабаеко.

Він також додав, що у країні наступив «ренесанс» й молодь «пишається тим, ким вона є», а тому до реклами з іноземцями у Нігерії почали ставитися негативно.

За задумом нігерійської Ради з регулювання реклами, їхнє рішення про заборону участі у місцевій рекламі іноземних акторів та моделей сприятиме розвитку сфери комунікацій та реклами Нігерії, а також появі локальних талантів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis