Netflix закрив серіал Resident Evil після першого сезону

Рішення закрити серіал прийняли через півтора місяця після премʼєри першого сезону — вона відбулася 14 липня, через два тижні після фінального епізоду четвертого сезону «Дивних див», пише Deadline. Видання зазначає, що шоу вибуло з топ-10 за переглядами у більшості країн усього через три тижні, що нетипово для великих оригінальних проєктів Netflix. Тому «через низькі показники та високий бюджет» серіал вирішили закрити

У перший тиждень показів Resident Evil дивилися протягом 72,7 мільйона годин, а четвертий сезон «Дивних див», що вийшов 23 травня, в премʼєрний тиждень досяг позначки у 286,7 мільйона годин.

На платформі Metacritic екранізацію відеогри Resident Evil оцінили на 53 бали зі 100, а на Rotten Tomatoes вона має 55% позитивних відгуків.

Події Resident Evil розгортаються у 2036, через 14 років після глобального апокаліпсиса спричиненого смертельним вірусом. У центрі сюжету — Джейд Вескер (Елла Балінська), яка бореться за виживання у світі повному людей, що під впливом вірусу перетворилися на кровожерливих монстрів. Водночас на головну героїню полюватимуть представники корпорації «Амбрелла», з якою колись співпрацював її батько.

Шоураннером серіалу став Ендрю Дабб, один зі сценаристів та продюсерів шоу «Надприродне».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis