Вийшов трейлер нового сезону «Футурами»

Стримінг Hulu випустив перший трейлер 11 сезону «Футурами». Реліз нової частини проєкту відбудеться через 10 років після виходу попереднього сезону — 19 червня 2013 року. Усього шоуранери анонсували випуск 10 нових епізодів 

Згідно з синопсисом, у новому сезоні герої «Футурами» житимуть у «охопленому пандемією місті, вивчаючи майбутнє вакцин, біткоїна, культури відміни та стримінгів».

У трейлері нового сезону Фрай та Ліла переїжджають до нового дому, намагаються пережити пандемію COVID-19, тікають від піщаного червʼяка з «Дюни», дивуються можливостям розумної колонки та опиняються в серіалі «Світ Дикого Заходу».

Премʼєра першого епізоду — 24 липня.

Загалом Hulu замовив 20 нових епізодів «Футурами», але коли саме має вийти 12 сезон — невідомо.

«Футурама» — науково-фантастичний сатиричний серіал Метта Ґрейнінґа («Сімпсони») та Девіда Коена, що з 1999 до 2003 виходив на телеканалі Fox Network. З січня 2008 року права на показ шоу належать телеканалу Comedy Central.

Дія шоу розгортається у 31 сторіччя, куди потрапляє курʼєр Филип Фрай, випадково заморозивши себе в кріогенній камері напередодні нового 2000 року. У майбутньому він знаходить нових знайомих — дівчину-циклопа Лілу й робота Бендера, а також роботу в курʼєрській компанії Planet Express, що належить його єдиному живому родичу, професору Гʼюберту Фарнсворту.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis