Українська бі-гьорл виграла срібну медаль Європейських ігор з брейкінгу

Українська бі-гьорл Анна Пономаренко, яка виступає під ніком Stefani, посіла друге місце на Європейських іграх, що відбуваються 21 червня-2 липня в Кракові. Турнір з брейкінгу відбувся 26-27 червня. У фінальному батлі Stefani поступилася бі-гьорл Індії Деві India Сарджо з Нідерландів. Третє місце посіла Домініка Nicka Баневич з Литви, яку Пономаренко перемогла у півфіналі 

Як переможниця Європейських ігор India стала першою представницею Європи у брейкінгу, яка кваліфікувалася на Олімпійські ігри-2024 в Парижі. Stefani ж наразі перебуває на восьмій позиції олімпійського рейтингу серед бі-гьорлс.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Breaking Department AUDSF (@uabreaking)

Окрім Пономаренко збірну України з брейкінгу на Європейських іграх представляли ще двоє атлетів — бі-бої Олександр Lussy Sky Гатин-Лозинський і Олег Kuzya Кузнецов. Гатин-Лозинському не вдалося пройти до топ-8 і взяти участь у фінальній частині. Кузнецов у чвертьфіналі поступився майбутньому чемпіону Європейських ігор серед чоловіків Дені Dany Данну з Франції.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Breaking Department AUDSF (@uabreaking)

7 травня Stefani виграла «срібло» Чемпіонату Європи з брейкінгу, що відбувся 6-7 травня в іспанській Альмерії. У фінальному батлі Stefani поступилася Домініці Nicka Баневич з Литви. Третє місце посіла Сія Syssy Дембеле з Франції.

Усього у Чемпіонаті Європі взяли участь 80 бі-герл та 173 бі-боїв. Окрім Пономаренко Україну на ЧЄ представляли ще сім атлеток та 11 атлетів. А бі-бой Андрій Intact Курносов увійшов до складу журі турніру.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis