Дрейк випустив ще один альбом

Дрейк представив нову частину серії Scary Hours — For All The Dogs: Scary Hours Edition. Попередній EP Scary Hours 2 вийшов у березні 2021 року та складався з трьох треків

До нового релізу увійшли 23 треки з останнього альбому — For All The Dogs, та шість нових композицій, зокрема фіт з J.Cole.

Продюсерами альбому виступили the Alchemist, Boi-1da, Vinylz, Ovrkast, Conductor Williams та Lil Yachty.

Серед авторів треку Wick Man вказаний і футболіст Кевін Де Брюйне.

У тизері, опублікованому напередодні релізу, Дрейк розповів, що написав альбом вже після виходу жовтневого альбому For All The Dogs:

«Коли вийшов For All The Dogs, я не мав жодної рими для цих треків. Це не допрацювання якогось незавершеного матеріалу, розумієте. Процес відбувається сам по собі, і хто я такий, щоб з цим боротися?»

 

View this post on Instagram

 

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi)

For All The Dogs — восьмий альбом Дрейка. Першу згадку релізу репер сховав у своїй книзі «Заголовки усе руйнують», яка вийшла 24 липня 2023 року. Всередині книги був QR-код, що вів до сайту з надписом «Я зробив альбом, який йде до книги. Вони кажуть, що сумують за старим Дрейком. Не випробовуйте мене» та назвою платівки.

Альбом мав вийти 22 вересня, проте репер переніс дату релізу бо «не встигав його закінчити». Дрейк випустив For All The Dogs 6 жовтня. Обкладинку до релізу намалював його п’ятирічний син Адоніс.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis