Друга «Detaliзація»: В Івано-Франківську відбудеться фестиваль електронної музики та мистецтва

Івано-Франківська формація Detali організує другий 24-годинний фестиваль електронної музики й сучасного мистецтва «Detaliзація». Він стартує 10 липня, а на чотирьох локаціях виступлять більше 20 музикантів та представлять мистецькі роботи локальних художників 

Локація

В минулому році «Detaliзація» пройшов на території покинутих будівель заводу «Автоливмаш».

Локацію фестивалю в 2021 році команда поки не оголошує, але розповідає: це будуть «2 500 квадратних метрів ревіталізованої індустріальної території у центрі Івано-Франківська».

«Detali за своєю природою кочівники, тож нова локація для нас це закономірність і звичний стан справ. Де б не опинились, ми все одно збудуємо інфраструктуру маленького андеграундного хутора, навіть з нуля. Цього року ми переносимо фестиваль до центру Івано-Франківська, на територію діючого заводу, назву якого поки тримаємо у таємниці. За останній рік це місце стало для нас другим домом», — говорить менеджер з комунікацій Detali Олексій Мельничук.

Разом з командою «активістів музично-мистецького андерграунду міста» організатори займаються там відновленням одного з цехів. Вони облаштували майданчик для івентів, вільний простір, музичну студію та діджей-школу, а ще репетиційну базу для музикантів.

В Detali уточнюють: «Не ми вибрали локацію, а вона нас».

Музична частина та лайн-ап

Музична программа фестивалю стартує 10 липня о 20:00, а останній артист розпочне свій сет 11 липня о 19:00. Виступи пройдуть на трьох сценах, які організатори називають «цехами»:

Перший — головний, масштабний і просторий цех із фокусом на техно. Це колишній спортзал заводу, як і в 2019 році на «Автоливмаші».

Другий — компактний та домашній цех, який колись був гардеробом працівників заводу, а «ранком 11 липня він переміститься на вулицю, буквально в зелені хащі». За словами команди, саме тут буде цілодобовий музичний нон-стоп фестивалю.

Третій — «чіл-сцена» для відпочинку та «глибокого занурення у світ ембієтних паттернів та польових записів».

Формуванням лайн-апу займався засновник промо-групи Detali Олесь Зазулін. Программу називають його «візіонерським поглядом на ситуацію в сучасному українському андеграунді електронної музики».

Повний лайн-ап «Detaliзація»:

LAWrin
Maks Yos
MA-GOOCH b2b SOC.DEMO
Nepeta
Noisynth
Stanislav Tolkachev
atvalevsky
Vladimir Gnatenko
VRIL
xaoRA

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от DETALIЗАЦІЯ | 10-11 липня 2021 (@detali.we.are)

Aliana
Avecarnival
Carl H
DUDKIN
Mike Trofimov
Oles Zapchastia
Roman Kapiy
Roma Krimsky
Rommedahll
RUSTAM

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от DETALIЗАЦІЯ | 10-11 липня 2021 (@detali.we.are)

Мистецька програма

Організацією фестивалю Detali займались разом з «Асортиментна Кімната» — проєктним простором для розвитку сучасного мистецтва в Івано-Франківську.

За словами Олексія Мельничука, цього року фестиваль «переходить від адаптування робіт під простір до безпосередньої з ним взаємодії», а для участі запросили митців, які «частіше працюють з вуличними, фестивальними або промисловими зонами, аніж з галерейними виставковими просторами».

«Як і більшість радянських промзон, цю, скоріш за все, спіткає доля забудування багатоповерхівками, тому для нас фестиваль у площині візуальної програми — це спроба зафіксувати територію у її крайній формі та виявити турботу в тій мірі, в якій нам це доступно», — пояснює Олексій.

На фестивалі представлять проєкти локальних художників: стріт-арт від Нікіти Віски та Дані Ковача, медіа-артові інсталяції від Михайла Обрізківа, відео-роботи від Александри Кроліковскої та Діани Дерій. Site-specific (характерні для певної локації. — Прим. DTF Magazine) роботи для «Detaliзація» створили Юлія Русило, Богдан Середяк, Юрій Стецик і Антон Боринець (SPIDERPETRO).

«Detaliзація» у Фейсбуці

Як пройшла перша «Detaliзація» у 2019 році можна подивитись тут:

Читайте також:


Обкладинка: Anastasia Kubert

Следите за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis