Дуа Ліпа випустила новий трек. Перший з нового альбому

Дуа Ліпа представила новий трек та кліп Houdini. Одним з продюсерів композиції став Кевін Паркер з Tame Impala, який допомагає співачці писати новий альбом, що має вийти у 2024 році 

Ліпа називає Houdini «початком нової глави».

«Цей трек втілює найлегші та найрозкутіші частини мого холостяцького буття. Цей трек дуже нахабний й досліджує чи дійсно хтось вартий мого часу, чи я навіть не помічу цю людину. Ви ніколи не знаєте, куди вас щось може завести, у цьому й полягає краса відкритості до всього, що підкидує вам життя. З нетерпінням чекаю можливості поділитися цим відчуттям зухвалого блаженства зі своїми фанами», — описує нову роботу співачка.

Коли саме у 2024 вийде третій лонгплей Ліпи наразі невідомо. У серпневому інтервʼю The NYTimes Style Magazine співачка розповідала, що новий альбом «триматиметься меж попмузики, але звертатиметься не до диско чи хаусу, як попередній, а психоделічної музики 1970-х». Для цього вона й запросила до співпраці Паркера з Tame Impala. Також Ліпа також зазначила, що новий альбом точно стане «інтимнішим за попередні».

Як референс для нової роботи вона навела приклад документального фільму про гурт Bee Gees 2020 року — How Can You Mend a Broken Heart («Як вилікувати розбите серце»).

«У фільмі хтось говорить про “музику, від якої ваше тіло почувається добре”. Це такі пісні, до яких я прив’язуюсь сама, і це те відчуття, яке я хочу передати», — пояснила співачка.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis