ASICS випустить нові кросівки з перероблених подушок безпеки

В січні 2023 року японський бренд представив нову модель кросівок ASICS GEL-Sonoma 15-50, майже повністю створену на основі перероблених автомобільних подушок безпеки. Наразі бренд готує до випуску модель в новому колорвеї — її фотографії снікер-інсайдер MIO надав виданню Highsnobety. Реліз пари відбудеться лише в Японії в листопаді 2023 року 

Для виробництва кросівок ASICS використовують подушки Toyoda Gosei — дочірньої компанії Toyota, яка виготовляє елементи для автомобілів, зокрема подушки безпеки, LED-освітлення, а також гумові та пластикові деталі.

Верх кросівок у білому кольорі повністю створений з подушок безпеки та доповнений замшевими вставками на носку та п’яті. Фірмовий боковий логотип бренду виконали у вигляді гумового кейджа у двох кольорах: на заміну представленому в січні червоному брендинг виконали в синьому кольорі.

Пара також отримала більш об’ємний язичок, у порівнянні з оригінальним замшевим силуетом ASICS GEL-Sonoma 15-50.

Кросівки також отримали рифлену підошву, натхненну трейловим взуттям.

 

В жовтні однойменний бренд копенгагенської дизайнерки Сесілі Бансен та ASICS представили спільну варіацію силуету Gel-Quantum. В основу колаборації лягли класичні ASICS Gel-Quantum у чорному кольорі, виконані з текстильної сітки у поєднанні з синтетичним матеріалом. Модель отримала підошву ASICS GEL з гелевими вставками для амортизації.

Особливістю кросівок став дизайн у вигляді квітів, створених вручну з паєток, щоб додати кросівками фірмової «жіночності» Cecilie Bahnsen.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis