Інстаграм тестує можливість вимкнення помітки «прочитано»

Нова функція дасть змогу приховувати помітку «прочитано» у приватних чатах, навіть якщо користувач прочитав повідомлення. Про початок тестування такої опції повідомили CEO Meta Марк Цукерберг та голова Інстаграм Адам Моссері

Приховати позначку «прочитано» можна буде в діалозі зі співрозмовником, обравши розділ «Конфіденційність і безпека». Наразі функція доступна лише для тестової групи користувачів.

«Ми почули ваші відгуки і почали тестувати нову функцію, яка дає змогу вимикати мітку про прочитання у ваших приватних повідомленнях, — написав Моссері у своєму Інстаграм-каналі, додавши скриншот функції. — Незабаром користувачі зможуть самостійно обирати, коли показувати іншим, що вони прочитали їхні меседжі».

Інстаграм-канал Адама Моссері

Чи потрібно буде вмикати опцію для кожного чату окремо, та чи можна буде увімкнути її для всіх чатів одночасно — поки невідомо.

TechCrunch пише, що інстаграм запізнився з функцією і наводить у приклад WhatsApp (також належить Meta), де опцію вимкнення «прочитано» впровадили ще 2014 року.

У жовтні 2023 року Meta анонсували запуск платної підписки на фейсбук та інстаграм в Європі, яка прибиратиме рекламу у соцмережах. Ціна підписки для браузерної версії становитиме 9,99 євро, для застосунків на IOS та Android — 12,99 євро.

На такий крок компанія пішла після посилення в ЄС контролю за обробкою та збереженням персональних даних.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis