Дивіться новий кліп Паліндрома «Саудаде»

Репер Паліндром випустив кліп на новий трек «Саудаде». Це третій сингл з його майбутнього мініальбому «Найліпші питання собі», реліз якого заплановано восени

Новий сингл присвячений спогадам музиканта про довоєнний час, його рефлексіям та подіям, які лишились в минулому.

«Якось мені написав хороший знайомий, слухач моєї музики, одну цікаву історію про пісню Радість моя: він вмикав її португальцям і намагався перекласти, пояснити слова про скорботну радість. Португальці описали те, що зрозуміли, як саудаде. Це і стало відправною точкою до цієї пісні. Перед очима муляє щось, що ніколи вже не повернути в ці дні… Але і не хочеться», — пояснив назву синглу Паліндром.

В кліпі репер грає роль весільного відеографа, який паралельно документує все навколо себе.

Режисером відео виступив сам Паліндром, а оператором — Ярослав Ільчишин, який працював з репером над кліпами «Вирости» та «Вітер в голові».

Лайв-презентація альбому «Найліпші питання собі» запланована на 22 вересня в київському Bel Etage.

В березні Паліндром представив перший сингл з майбутнього мініальбому «Вирости». Роботу він присвятив своїй матері, яка пішла з життя у 2018 році, та етапу дорослішання.

«В багатьох є пісні про маму. У мене це вже не перша, але, як на мене, ця пісня досить світла поміж інших», — прокоментував реліз Паліндром.

Другий сингл «Вітер в голові» репер випустив в червні. Він описав її як «драматичну історію ладнання з самим собою та оптимістичні прогнози стосовно майбутньої ідилії між енною кількістю Я у наших головах».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis