В «Клубі на Кирилівській» відбудеться четвертий концерт MIASMA OF THE REAL. В лайнапі — артисти Pep Gaffe та Peauty Fute

Команда київського «Клубу на Кирилівській» (∄) анонсувала четвертий концерт з серії експериментальної музики MIASMA OF THE REAL («Міазма реального»). Він відбудеться 12 серпня на танцполі Backyard на Кирилівській, 41

В лайнапі MIASMA OF THE REAL заявлені п’ять музикантів, серед яких представники двох вагомих в українській електронній музиці формацій — київського об’єднання Pep Gaffe та лейблу Peauty Fute.

Концерт відкриється діджей-сетом від Anthony Junkoid — електронного музиканта та автора «блогу химерної культури» Ultimo Mondo Obscura. В команді MIASMA OF THE REAL пояснюють, що музика та мистецькі практики артиста «відсилаються до меметичного дослідження символів та інтерпретації психоделічних ритуалів». 

Peauty Fute представлятимуть співзасновники лейблу, музиканти Sommer та Ostudinov. В лайв-виступі вони зосередяться на мелодійному техно, деконструйованих ритмах та нойзовому звучанні. 

«Саме Peauty Fute, що розпочали діяльність ще у 2010, є ідеологами неконформного напрямку в українській електронній сцені, — говорять в MIASMA OF THE REAL. — Вплив лейблу неможливо переоцінити, адже Peauty Fute стали натхненням не тільки для сучасного Pep Gaffe. Їх дотик відчувається практично на всьому, що траплялось в українській експериментальній сцені протягом останніх десяти років». 

Від Pep Gaffe на MIASMA OF THE REAL виступлять молоді артисти формації: mx-tune з Миколаєва та DJ Iniesta з Рівного, чиє звучання «поєднує гіпнотичні ритми та витончений мінімалізм».

Початок запланований на 17:00. Квитки можна буде придбати на вході, вартість — 300 гривень.

 

Перший концерт з серії MIASMA OF THE REAL відбувся в березні 2023 року.

За словами організаторів, мета MIASMA OF THE REAL — «спробувати створити безпечний простір» для створення та поширення культури, а також дослідити експериментальну українську сцену та презентувати нових артистів.

Анонсуючи перший березневий івент в ∄ пояснили: «Зараз ми всі вимушені взаємодіяти з реальністю, в якій ворог намагається позбавити нас права творити та сприймати культуру. Цією серією ми намагаємось створити наскільки це можливо безпечний простір, щоб відстояти це право, досліджуючи експериментальну українську музичну сцену та висвітлюючи українських артистів, котрі продовжують створювати музику у найскладніших обставинах.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis