Перший погляд: Кросівки Nike ISPA Link Axis з перероблених матеріалів

Навесні 2022 року Nike показав перші тизери моделі Nike ISPA Link Axis. Тепер бренд повноцінно презентував «найекологічніші кросівки бренду», майже повністю виготовлені з перероблених матеріалів 

Верх Nike ISPA Link Axis виконаний в технології Flyknit, повністю з переробленого поліестеру, а для зовнішнього кейджу використали на 20% перероблений TPU-матеріал.

В основі проміжної підошви — перероблені залишки повітряних подушок Nike. Устілки на 10% складаються з переробленого матеріалу EVA. Кросівки також доповнили чорною шнурівкою, що охоплює текстильний верх та кейдж, а також функціональною стрічкою на п’яті.

В Nike також розповіли, що одна з головних особливостей моделі — можливість повторного перероблювання. Nike ISPA Link Axis можна «з легкістю» розібрати на чотири окремі частини, що полегшує подальше повторне використання окремих елементів кросівка.

 

Дебютний реліз Nike ISPA Link Axis відбудеться в Токіо — кросівки можна буде придбати у ритейлера atmos. Офіційну дату виходу моделі та ціну поки не анонсували, проте, за інформацією Hypebeast, кросівки можна буде придбати з 11 серпня.

У серпні Nike став найпопулярнішим брендом кросівок за версією аналітичної платформи Statista.

Компанія вивчала ринок універсальних брендів, які випускають не лише «суто функціональне спортивне взуття», наприклад кросівки для бігу, футболу чи тенісу, а й лайфстайл-моделі. Наразі він складає 65% від загального ринку кросівок, 18% з якого належать Nike.

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis