Дивіться новий трейлер гри S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Студія GSC Game World випустила трейлер відеогри S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl під назвою «Болти та кулі». Вихід гри запланований у першому кварталі 2024 року 

Трейлер складається переважно з геймплейних кадрів, в яких глядачів знайомлять із декількома сюжетними сценами, показують нові ігрові локації та їхні аномалії, а також модифікації зброї.

Що відомо про майбутню гру

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl матиме нелінійний сюжет, який безпосередньо залежатиме від дій гравця. S.T.A.L.K.E.R. 2 можна пройти різними способами, а рішення користувачів впливатимуть на стан світу та призводитимуть до різних фіналів.

Ще одне ключове нововведення  «один із найбільших відкритих світів» замість пов’язаних між собою окремих локацій. Дія гри розвиватиметься як на нових, так і на відомих за попередніми іграми локаціями.

Гра стане наймасштабнішим та найамбітнішим проєктом GSC Game World. Її створюють на новому движку Unreal Engine 5, кількість слів у сценарії вже перевищує 350 тисяч, площа відкритого світу має становити 64 квадратні кілометри. Розробники очікують, що на кілька проходжень гри користувачам знадобиться понад 100 годин.

S.T.A.L.K.E.R. 2 незалежний від інших ігор серії  це означає, що гравцям, які не грали в попередні частини, необов’язково знати їх сюжет (хоча команда радить пройти всі ігри серії «для повного занурення»).

Гра стане тимчасовим ексклюзивом Microsoft, її реліз відбудеться на ПК і новому Xbox Series X  на консолях поточного покоління вона не виходитиме.

В грудні 2022 року GSC Game World показала перший геймплей-трейлер відеогри S.T.A.L.K.E.R. 2.

В березні 2023 року російські хакери вкрали 30 ГБ даних нового S.T.A.L.K.E.R. 2 — вони отримали доступ, зокрема, до повноцінного сюжету, описів кат-сцен, концепт-артів та карт.

Хакери також опублікували кілька вимог до GSC Game World, української студії-розробника S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. Наприклад, «переосмислити ставлення до гравців з росії та Білорусі, і перепросити за негідне ставлення до простих гравців з цих країн».

Докладніше про ситуацію ми розповідали в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis