Дивіться перший трейлер нового фільму A24. В головній ролі — Тільда Свінтон

Студія А24 випустила перший трейлер Problemista — дебютного повнометражного фільму сальвадорського актора та сценариста Saturday Night Live Хуліо Торреса. Реліз стрічки відбудеться у 2023 році — точну дату анонсують пізніше 

В центрі сюжету Problemista — Алехандро (Хуліо Торрес), початківець-дизайнер іграшок родом із Сальвадору. Він намагається закріпитись в Нью-Йорку через закінчення робочої візи та влаштовується помічником до ексцентричної художниці (Тільда Свінтон). Алехандро працює з нею над організацією виставки, сподіваючись, що мисткиня допоможе йому отримати нову візу.

Разом зі Свінтон та Торресом в фільмі також знялись репер та учасник гурту Wu-Tang Clan RZA, Ізабелла Росселліні («Синій оксамит», «Смерть їй личить»), Грета Лі («Минулі життя», «Ранкове шоу»), Каталіна Сааведра («Мерилін», «Служниця») та Джеймс Скаллі («Ти», «Титани»).

Хуліо Торрес виступив режисером і сценаристом стрічки.

В червні 2022 року Тільда Свінтон разом з актором Аланом Каммінґом озвучила тексти з проєкту «Словник війни» українського поета та перекладача Остапа Сливинського. Запис представили на літературному літературному фестивалі Deep Water Festival.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis