Every Loser: Іґґі Поп випустив новий альбом

Американський рок-виконавець Іґґі Поп випустив дев’ятнадцятий студійний альбом Every Loser. Це перший лонгплей співака з моменту релізу Free у 2019 році 

Реліз складається з 11 треків.

В записі Every Loser брали участь басист Guns N’ Roses Дафф МакКаган, барабанщик Red Hot Chili Peppers Чед Сміт, гітарист Jane’s Addiction Дейв Наварро та Тейлор Гокінс — барабанщик Foo Fighters, який помер у березні 2022 року.

Продюсуванням релізу займався Ендрю Вотт. Раніше він працював над альбомом Оззі Озборна Patient Number 9, що вийшов у 2022 році.

В інтерв’ю The New York Times Magazine Іґґі розповів, що на більш рок-н-рольне звучання альбому, на відміну від декількох попередніх релізів, вплинув саме Вотт.

«Я розмовляв з Ендрю, і після півгодинної розмови він запитав: Ти готовий знову побути собою?. Я запитав: Яким?“, тому що я не хотів, щоб мене зробив цей малий. Але я знав, що він мав на увазі. Я сказав: Звичайно, надішли мені кілька треків. Коли я їх почув, я побачив в цьому можливість…».

Американського рок-виконавця Іґґі Попа називають «хрещеним батьком» гранжу та панк-року. Він розпочинав кар’єру як вокаліст рок-гурту The Stooges, а наприкінці 1970-х років розпочав сольну кар’єру.

Його першими сольними альбомами стали The Idiot та Lust for Life, що вийшли у 1977 році. У 2009 році британський журнал Classic Rock надав Іггі Попу звання «Живої легенди».

В липні 2022 року мав відбутися перший український концепт Іґґі Попа.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis