Гоакін Фенікс та Руні Мара зіграють головні ролі у фільмі польського режисера Павла Павліковського

Гоакін Фенікс та Руні Мара долучились до касту драматичного трилеру «Острів» польського режисера Павла Павліковського («Холодна війна», «Іда»), пише The Hollywoof Reporter. Зйомки стрічки розпочнуться у 2023 році 

Фільм заснований на реальних подіях 1930-х років.

Він розповість про американську пару, яка тікає з міста жити «у власний рай» на безлюдний острів. Одного дня мільйонер, проїжджаючий повз на яхті, перетворює пару на газетну сенсацію, після чого на острові з’являється заможна графиня та планує побудувати там розкішний готель. Між графинею та парою розпочинається психологічна війна, яка тягне за собою зради та вбивство.

Сценарій стрічки Павліковський написа в сам. Режисер уточнив, що хоч сюжет і базується на реальних подіях, проте «Острів» буде цілком художнім фільмом.

Гоакін Фенікс та Руні Мара раніше вже працювали разом на знімальному майданчику. У 2018 році вийшла історична драма «Марія Магдалина», де актори зіграли головні ролі Ісуса та Марії Магдалини, а також комедія «Не хвилюйся, він далеко не піде».

В червні стало відомо, что режисер Тодд Філліпс та Гоакін Фенікс вже працюють над продовженням «Джокера». Майбутній фільм матиме назву Joker: Folie à Deux («Джокер: Безумство на двох») — багато фанатів вважають, що це натякає на появу у стрічці Гарлі Квінн.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis