Рідлі Скотт почав роботу над продовженням «Гладіатора». Головну роль може виконати Пол Мескал

Пол Мескал («Нормальні люди», «Після сонця») веде переговори щодо головної ролі у сиквелі «Гладіатора» Рідлі Скотта («Марсіанин», «Остання дуель»), пише Deadline. 85-річний режисер уже почав роботу над фільмом, який він зніматиме для кінокомпанії Paramount. Скотт також спродюсує стрічку, а сценарій для неї напише Девід Скарпа, з яким Рідлі співпрацював над «Усіма грошима світу» та «Наполеоном»

Над костюмами для продовження працюватиме британська дизайнерка Дженті Йєйтс, яка створювала образи для першої картини.

Якщо Мескала затвердять, то він зіграє Луція — сина Люцилли (Конні Нільсен) та племінника Коммода (Хоакін Фенікс). Інших подробиць сюжету поки не розголошують.

Оригінальний «Гладіатор» вийшов у 2000 році та заробив 460 мільйонів у світовому прокаті. Фільм отримав 12 номінацій на «Оскар» та пʼять нагород, зокрема як «Найкращий фільм».

Також Скотт працює над серіалом «Той, що біжить по лезу 2099», який стане продовженням фільмів «Той, що біжить по лезу» та «Той, що біжить по лезу 2049», для Amazon. Режисер очолив команду у складі шоураннерки Сілки Луїзи («Жінки, що сяють») та сценариста Майкла Гріна («Той, що біжить по лезу 2049»).

Деталі сюжету поки не розкривають. Команда сценаристів обіцяє «запропонувати глядачам провокаційну сюжетну лінію».

Скотт розповідав про плани зняти «Той, що біжить по лезу 2099» у листопаді 2021 року. На той момент режисер вже мав готовий сценарій першого епізоду, а також зазначав, що усього серіал міститиме 10 серій довжиною по годині.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis