Дивіться перший трейлер сиквелу «Чорної пантери»

Студія Marvel випустила трейлер фільму «Чорна Пантера: Ваканда назавжди». Прем’єра стрічки запланована на 11 листопада 2022 року 

«Ваканда назавжди» стане завершальним фільмом з четвертої фази кіновселеного Marvel.

У новій стрічці студія представить нового персонажа — жителя морського царства Немора, який виступить антагоністом. Судячи з трейлеру, новою Чорною Пантерою стане героїня Шурі, сестра короля Т’Чалли з першої частини у виконанні актора Чедвіка Боузмана.

Після смерті Чедвіка Боузмана у 2020 році голова студії Marvel Кевін Файгі розповів, що команда вирішила не шукати нового актора для ролі Т’Чалли, а відсутність персонажа у продовженні обіграють сюжетно.

Оригінальний трейлер:

Режисером продовження «Чорної Пантери» знову виступив Раян Куглер, який знімав першу частину саги. Ролі у стрічці виконають Летиція Райт («Смерть на Нілі»), Мартін Фріман («Хоббіт»), Теноч Уерт («Наркос: Мексика») та Люпіта Ніонго («Ми»).

Актор та виконавець головної ролі у «Чорній Пантері» Чедвік Боузман помер 28 серпня 2020 року у віці 43 років.

Боузман чотири роки боровся із раком товстої кишки. Рак третього ступеня у нього діагностували у 2016 році, але інформація публічно не розголошувалась. Актор проходив курс лікування, проте хвороба прогресувала до четвертого ступеня.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis