В MOT відбудеться аудіо-тілесно-візуальний перформанс проєкту {л`і‌н`ійі}

12 квітня перформанс в артпросторі МОТ представить мистецький проєкт {л`і‌н`ійі}, який позиціює свої шоу як лайвдослідження різних точок людського сприйняття. Для цього артистки Христина Кірік, Софія Шумель, Ліза Орлюк та Настя Горпенчук поєднують звуки, рухи тіла та відео у форматі імпровізації на задану актуальну тему 

Перформанси {л`і‌н`ійі} — це гра на контрабасі, що перетинається з електронікою, голосом та тілесними практиками. Весь процес транслюється у форматі на окремому екрані, перетворюючи це на відеоінсталяцію в межах шоу. 

Задум проєкту криється в його назві: кожен перформанс використовує перетин ліній із різних матеріалів як символізм до певних образів. 

«Проєкт досліджує, що люди в потоці можуть знайти тут і зараз. Він досліджує, як можна відобразити людину, яка знаходиться переді мною та відображає мене, як точки сприйняття і людини-проєкції можуть існувати одна з одною, як вони можуть наповнити простір навколо та який вплив має глядач своєю увагою на створення сенсів та атмосфери», — пояснюють в команді. 

Виступ у MOT досліджуватиме тему непомітного в житті людини під час війни. Так митці хочуть звернути увагу на психологічні, емоційні чи фізичні стани, які залишаються непоміченими, не розпізнаються та не відчуваються за допомогою звичайних органів сприйняття. 

Як потрапити на перформанс

Початок запланований на 20:15. Вхід на подію можливий лише за попередньо придбаними квитками на сайті Concert.ua

Ціна квитка — 200 грн. Всі кошти з продажу квитків йдуть у фонд МОТ, мета якого — відновлення культурних інституцій, що постраждали внаслідок російської агресії (докладніше тут).

Кількість місць обмежена.

Особливості відвідування

1. Під час цієї події виставка не працюватиме. Відвідати експозицію можна у будні з 12:00 до 19:00 та у вихідні з 11:00 до 20:00.

2. У разі повітряної тривоги у Києві подія припиняється, а відвідувачі зобов’язані залишити простір МОТ. Якщо протягом 15 хвилин ми отримаємо сигнал про відбій, виступ артиста продовжиться. У випадку остаточного скасування івенту, організатори розглянуть можливість повторної події.

3. Простір МОТ обладнаний пандусом, тому відвідувачі на візках зможуть безперешкодно потрапити до виставкової зали кінопоказу, а за необхідності скористатись спеціально облаштованою вбиральнею.

4. Більше про особливості відвідування — на сайті квиткового оператора.

Що таке MOT?

«Модуль Тимчасовості» — новий тимчасовий культурний простір у Києві від команди don’t Take Fake. У двоповерховій конструкції, збудованій з 27 контейнерів-модулів, протягом трьох місяців відбуватиметься виставка за участі 25 художників з 10 країн та серія спеціальних подій.

У такий спосіб команда хоче продемонструвати, що в Україні навіть під час війни можливі масштабні культурні проєкти, а також зібрати кошти на відновлення культурних інституцій, які постраждали внаслідок російської агресії. DTF Magazine представляє серію публікацій, у якій розповідатиме історію проєкту та знайомитиме з його учасниками.

 don’t Take Fake представляє MOT. Слідкуйте за проєктом у нашій спецтемі

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis