Зачиняється київський магазин вінтажного одягу «КАШТАН»

Магазин у дворі з воронами на Рейтарській, 9Б пропрацював 4 роки. Команда оголосила в Інстаграмі про старт фінального сейлу, який триватиме до 23 квітня. Придбати речі можна в магазині чи онлайн на сайті

В коментарі DTF Magazine співвласник «КАШТАНУ» Олег Камлук розповів, що команда вирішила закрити магазин через його нерентабельність. На його місці планують «продовження кав’ярні, тільки у більш дорослому форматі», про який розкажуть пізніше.

«Наприкінці 2021 у нашого двору змінився власник, згодом значно підняли орендну ставку. Наразі для ринку ритейлу не найкращі часи, тим паче з нашим форматом [продаж вінтажу], тому ми вирішили призупинити роботу магазину», — пояснив Олег.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений КАШТАН ВІНТАЖ (@kashtankyiv)

Власники кафе «КАШТАН» відкрили магазин вінтажного одягу, вінілу та аксесуарів у 2019 році «як логічне продовження одного великого проєкту».Магазин розташований на Рейтарській 9Б, у сусідньому крилі будівлі, де працює однойменна кав’ярня.

В коментарі DTF Magazine власники простору розповідали, що для асортименту «КАШТАН ВІНТАЖ» відбирали бренди з історією та класичні фасони, намагаючись зберегти при цьому «прогресивний підхід до сучасної моди».

В магазині виставляли речі як світових брендів, серед яких Levi’s, Barbour, Universal Works, Converse, Vans, Carhartt, Dr. Martens, WOOLRICH, Han Kjøbenhavn, adidas, Supreme, PALACE, так і українських, наприклад, pilsok. Речі команда шукала на різних онлайн-майданчиках, а більшу частину одержувала від друзів, які займаються одягом.

В асортименті простору також можна було знайти одяг, якому команда «КАШТАНА» дала друге життя завдяки експериментам з апсайклінгом.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis