У новій серії «Ранкового шоу» згадали про російські обстріли Маріуполя

У кількох епізодах четвертої серії третього сезону серіалу Apple+ «Ранкове шоу» йдеться про обстріли росіянами Маріуполя. Продюсерка каналу UBA Мія Джордан (Карен Піттман) хоче зняти сюжет про ситуацію в українському місті, утім керівництву каналу відмовляє через «нещастя, яке сталося з французькою знімальною групою». Репортерка Бредлі Джексон (Різ Візерспун) допомагає колезі знайти фіксера (місцевий найманий координатор, який допомагає організувати робочий процес журналістам, фотографам і знімальним групам телеканалів під час їхніх закордонних відряджень — Прим. DTF Magazine)

Джексон телефонує Павлові, з яким познайомилася під час лютневого відрядження до України. Протягом розмови з’ясовується, що Павло не спілкується англійською, та Джордан звертається до нього російською, яку вивчила у 1980-х, коли її батько служив у Берліні. Зрештою Павло погоджується провезти в Маріуполь кореспондента UBA Андре за 2,5 тисячі доларів.

@ua_serial

Серіал «Ранкове шоу». 3х4. #ранковешоу #маріуполь #themorningshow #mariupol #bradleyjackson #ukraine🇺🇦

♬ оригінальний звук – Серіали та фільми українською

В іншому епізоді Джордан телефонує Андре, який дістався Маріуполя, щоб дізнатися, як у нього справи. Він описує їй ситуацію в місті, каже, що ранених людей відвозять у Донецьк, та пересилає фотографії, просячи не публікувати їх до того, як він вибереться з міста.

@ua_serial

Серіал «Ранкове шоу». 3х4 #ранковешоу #маріуполь #донецьк #themorningshow #mariupol #donetsk #ukraine🇺🇦

♬ оригінальний звук – Серіали та фільми українською

Четверта серія «Ранкового шоу», яка вийшла 27 вересня, називається «Зелене світло» і за синопсисом «правління UBA збирає разом команду телеканалу на вечірку в Гемптонсі. Бредлі та Алекс (ведуча каналу Алекс Леві у виконанні Дженніфер Еністон. — Прим. DDTF Magazine) повертаються до проблемних стосунків».

Премʼєра третього сезону «Ранкового шоу» відбулася 13 вересня 2023.

«Ранкове шоу» (The Morning Show) — драма Apple TV+ с Дженніфер Еністон («Друзі») та Різ Візерспун («Велика маленька брехня») у головних ролях. Серіал розповідає про зворотну сторону медіаіндустрії Нью-Йорка, зокрема, про залаштунки ранкового телешоу.

В основі серіалу — роман Браяна Стілтера Top of The Morning

Перший сезон проєкту присвятили питання, які підіймає рух #MeToo. Друга частина також відображала поточну ситуацію у світі, наприклад, пандемію COVID-19.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis