«Тіло дорівнює втома»: OTOY випустив сингл «Судоми»

«Судоми» — другий окремий сингл, представлений OTOY у вересні. Напередодні репер випустив трек «Кишеня з отвором» — обидві роботи супроводжують кліпами

This publication is also available in English

«“Судоми“ — це історія системи. Системи, що тримає тебе в кайданах, не дозволяючи зробити жодного руху без дозволу», — описує ідею нового синглу OTOY.

Музику для релізу написав The Lazy Jesus, а режисером відео «Судоми» виступив Михайло Гринюк.

Презентація нового альбому OTOY відбудеться 2 грудня в Києві, на сольному концерті в клубі Atlas. Деталі та квитки опублікують згодом.

25 травня OTOY випустив перший лонгплей «Недовготривалі відносини».

Альбом складається з дев’яти треків, три з яких записані з українськими виконавцями The Curly («Жарптиця»), elarm («Як пахне трава») та Tery («Бика за рога»). За аранжування восьми треків з альбому відповідав музикант The Lazy Jesus.

«Коли почалась найтемніша зима в мому житті, я чітко зрозумів: хочу створити щось, що за настроєм та звучанням буде максимальним протиставленням до подій навколо. Цей альбом символізує світлий, відвертий та чуттєвий прихисток від усього монолітно-депресивного, що може нас оточувати сьогодні», — пояснив репер в коментарі DTF Magazine.

Лайв-презентація релізу відбулася 30 червня, на першому сольному концерті OTOY.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis