Дивіться трейлер фінального сезону «Сексуальної освіти»

Netflix випустив повноцінний трейлер четвертого сезону серіалу «Сексуальна освіта». Прем’єра на стримінгу — 21 вересня

Сюжет четвертого сезону розповість, як Отіс та Ерік починають навчання в новому Кавендішському коледжі, який «обіцяє бути ще більш розкутим, ніж школа Мурдейл».

До ролей в останньому сезоні проєкту повернулись Ейса Баттерфілд (Отіс Мілберн), Шуті Гатва (Ерік Еффіонг), Емма Маккей (Мейв Вілі), Джилліан Андерсон (Джин Мілберн), Коннор Свінделлс (Адам Грофф), Еймі Гіббс (Еймі), Мімі Кіні (Рубі Меттьюз) та Кедар Вільямс-Стірлінг (Джексон Маркетті). 

Перший сезон «Сексуальної освіти» вийшов у січні 2019 року. Події серіалу розгортаються у середній школі невеликого містечка Мурдейл. У центрі сюжету — старшокласник Отіс та його подруга Мейв, які розв’язують інтимні проблеми своїх однокласників. Серіал порушує тему підліткового сексуального розвитку та пов’язаних із цим проблем.

Другий сезон серіалу вийшов на Netflix у січні 2020 року, а третій — у вересні 2021 року. За інформацією Deadline, за перші три місяці на Netflix третій сезон проєкту зібрав 66,6 млн переглядів.

Докладніше про знімання серіалу  та роботу з координатором інтимності ми поговорили в інтерв’ю з Еліс Сібрайт — сценаристкою третього сезону.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis