У Нью-Йорку одну з площ перейменували на честь Beastie Boys

Нью-йоркську площу, розташовану на перехресті вулиць Ладлоу та Рівінгтон у районі Нижнього Іст Сайду, офіційно перейменували на Beastie Boiys Square, пише CBS News. Саме це місце зображене на обкладинці другого альбому гурту — Paul’s Boutique, що вийшов у 1989 році

Церемонія відкриття перейменованої на честь гурту площі відбулася 9 вересня. Члени Beastie Boys Майк Даймонд (Mike D) та Адам Горовіц (Ad-Rock) також були присутні на події.

Фанати гурту запустили кампанію #BeastieBoysSquare з перейменування перехрестя Ладлоу та Рівінгтон ще 2013 року. У 2014 міська рада Нью-Йорка відхилила цю пропозицію, через те, що учасники гурту Адам Яук, Адам Горовиць та Майкл Даймонд «не відповідали вимогам до персон на честь яких називають вулиці».

У липні 2022 року міська рада все ж проголосувала за перейменування, потім це рішення підписав мер Нью-Йорка Ерік Адамс.

«Щойно Beastie Boys вийшли на сцену, вони змінили правила хіп-хопу. Я вбачаю у цьому перейменуванні свято, яке віддає належне Нижньому Іст Сайду, хіп-хопу та нашій спільноті, яка багато зробила, щоб площа імені гурту стала реальністю», — прокоментував тоді представник нью-йоркської міської ради Крістофер Марте.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Beastie Boys (@beastieboys)

Beastie Boys Story: Що критики кажуть про новий фільм Спайка Джонза

2013 року один з парків нью-йоркського району Бруклін-Гайтс назвали на честь Адама Яука, який пішов з життя через рак у 2012 році.

У 2014 році на розі вулиць Ладлоу та Рівінгтон художниця Даніель Мастріон створила мурал до 25-річчя альбому «Paul’s Boutique».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Danielle Mastrion (@daniellebknyc)

15 липня 2022 року Beastie Boys перевипустили на вінілі делюкс-видання третього альбому Check Your Head, що вийшов у 1992 році. Реліз містить чотири пластинки — ремастер оригінального подвійного лонгплею, а також ремікси та концертні записи.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis