Про фестиваль Burning Man випустять документальний серіал

Продакшени Double Agent, Noujaim Films та The Othrs займуться виробництвом серіалу The Man Will Burn («Людина сгорить»), пише Deadline. Його частково присвятять і цьогорічному Burning Man, коли через сильні зливи 2 вересня у пустелі Блек-Рок, штат Невада, де відбувається фестиваль, близько 70 тисяч відвідувачів фестивалю опинилися фактично в ізоляції й не могли вибратися

Через погоду на Burning Man-2023 обмежили вʼїзд та виїзд на територію, а організатори закликали учасників події економити їжу, воду та паливо. Також організатори ввели заборону на пересування транспортом поки не висохне пісок.

Загалом серіал охопить всю історію фестивалю, «від маленької події, яку 1986 року організували Ларрі Гарві та Джеррі Джеймс на Бейкер Біч у Сан-Франциско до 80-тисячного фестивалю у пустелі». Проєкт створюватимуть спільно з громадською організацією Burning Man Project, яка поділиться зі знімальною командою відеоархівами за понад 30 років існування події.

Над The Man Will Burn працюють з 2021 року — тоді фестиваль проводили онлайн через пандемію COVID-19.

Наразі невідомо, коли відбудеться премʼєра серіалу, а також де саме його показуватимуть.

31 серпня на Burning Man-2023 представили український перформанс-проєкт, створений спеціально для фестивалю. Авторами інсталяції виступили митці Олексій Сай та Богдана Косміна, а фігура стала першою українською скульптурою, яка взяла участь у традиційному спаленні фігур на Burning Man, для якого організатори фестивалю щорічно обирають близько п’яти робіт з-поміж понад сотні представлених.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений don’t Take Fake | DTF Magazine (@donttakefake)

Докладніше про скульптуру та реалізацію проєкту ми розповіли у нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis