Перший погляд: Кросівки з колаборації A-COLD-WALL* та Nike

A-COLD-WALL* і Nike продовжили серію колаборацій та показали спільну модель кросівок ACW_NIKE TN98. В основі пари — силует Nike Air Max Plus TN, представленого у 1998 році

Нова модель зберегла вигляд оригінального силуету, проте все ж значно відрізняється від нього: текстильну основу замінили шкіряною, а замість пластикового кейджу навколо — хвилеподібні тиснення. Мінімалістичні логотипи ACW* розташували в зоні п’яти, по центру біля шнурівки та на підошві, а кросівок також прикрасили невеликим «свушем» та квадратами, які в A-COLD-WALL* називають нотою мінімалізму.

ACW_NIKE TN98 також отримали фірмову підошву з системою амортизації Air.

Особливістю кросівок стало їхнє термопокриття: поверхня моделі здатна витримувати процеси старіння та покриватиметься патиною, з часом створюючи «унікальний дизайн для кожної пари».

ACW_NIKE TN98 надійдуть у продаж у трьох кольорах: Onyx, Stone, як «данина індустріальній естетиці A-COLD-WALL*», та ексклюзивному House Blue. Купити кросівки в колорвеях Onyx та Stone з 12 вересня можна на сайті A-COLD-WALL*, а House Blue планують випустити пізніше.

A-COLD-WALL* заснував у 2015 році Семюел Росс — дизайнер та колишній помічник Вірджила Абло в Off-White. Марка характерна речами, що поєднують робочий одяг та футуристичну естетику.

Рос представляє свої колекції на Тижнях моди в Лондоні та Мілані, а на рахунку A-COLD-WALL* колаборації з Nike, Off-White, Dr. Martens, Converse, Diesel, Такасі Муракамі та іншими.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis