Дивіться трейлер римейку горору «Повсталий з пекла» 1987 року

Стримінг Hulu випустив перший трейлер перезапуску британського горору Клайва Баркера «Повсталий з пекла» 1987 року. Прем’єра запланована на 7 жовтня 

Сюжет фільму розповість про молоду жінка, яка бореться із залежністю і потрапляє під вплив тієї самої старовинної скриньки-головоломки з оригінальної стрічки.

Скринька відкриває портал в пекло, через який у людський світ потрапляють демони-сінобіти. Їх жертвами стають власники шкатулки, а чолі демонів стоїть персонаж Пінхед, голова якого вкрита порізами зі встромленими в них голками.

Головну героїню в стрічці зіграє акторка Одеса А’ціон, а роль Пінхеда виконає актриса-трансгендер Джеймі Клейтон («Восьме почуття», «Секс в іншому місті: Покоління Q»).

Режисером нового «Повсталого з пекла» виступив Девід Брукнер, який раніше працював над стрічками «З/Л/О» та «Ритуал». Презентуючи трейлер режисер розповів, що побачив оригінальну стрічку ще в підлітковому віці, а його фільм буде новою окремою історією.

«Фільм копається в настільки тривожних речах, що я буквально боявся людей, які його створили. Мій фільм не можна назвати повноцінним римейком. Я просто не думаю, що хтось коли-небудь зможе перезняти оригінал… Це нова історія у всесвіті “Повсталого з пекла“».

У 2020 році телеканал HBO отримав права на створення серіалу за мотивами «Повсталого з пекла». Режисером проекту став Девід Гордон Грін, який зняв хорор «Гелловін» 2018 року.

Серіал стане «продовженням добре відомої міфології» оригінальної історії, в основі якої однойменний роман письменника та режисера Клайва Баркера. Коли відбудеться прем’єра проєкту поки невідомо.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis