Каньє Вест хоче «зробити весь одяг безкоштовним»

Каньє Вест дав невелике телефонне інтерв’ю виданню Forbes та розповів, як планує розвивати свої дизайнерські проєкти після заяви про бажання завершити роботу з брендами adidas та Gap. Він уточнив, що тепер його мета — розвивати свої проєкти самостійно та в подальшому «зробити весь одяг безкоштовним»

Раніше Каньє неодноразово розповідав про задум створити доступний одяг для широких мас. Саме неможливість встановлювати власну вартість на товари стала однією з причин розірвання контракту з брендом Gap.

В розмові з журналістом Forbes Каньє пояснив, що планує втілювати ідею «безкоштовного одягу» поступово. Він розпочне з продажу речей за доступними цінами, а найближчим релізом стануть окуляри YZY SHDZ. Репер активно тизерить їх вже декілька тижнів.

YZY SHDZ продаватимуться за 20 доларів (приблизно 820 гривень). Купити аксесуар можна буде у новоствореному магазині Ye Supply.

«Якщо YZY SHDZ продаватимуться в США, вони будуть виготовлені в США, а якщо вони продаватимуться в Китаї, вони будуть виготовлені і Китаї. Тому окуляри коштуватимуть 20 доларів. Все в магазині Ye Supply коштуватиме 20 доларів. І, ми працюємо над тим, щоб зробити весь одяг безкоштовним. Тому що життя безкоштовне», — сказав Вест.

В інтерв’ю репер також згадав про продальшу співпрацю з adidas: «Є можливість, що ми зможемо спільно опікатись продуктами, які створюємо, але не в тому випадку, коли я не отримую право голосу щодо кольорової гами і всі прикидаються наче я мертвий».

У вересні Каньє заявив, що не буде продовжувати партнерство його бренду Yeezy з adidas та Gap після завершення терміну обох контрактів. Договір з adidas підписаний до 2026 року, а термін дії контракту з Gap повинен був скінчитись у 2030-му.

Причиною в обох випадках став конфлікт інтересів з керівництвом обох компаній. За словами репера, деякі рішення стосовно співпраці його бренду Yeezy та adidas приймаються без його прямої участі, в той час як Gap не виконує умови контакту щодо розповсюдження товарів та не дає Весту самостійно встановлювати ціну на речі.

Вже за декілька днів після заяви, Канье Вест та Gap офіційно заявили про завершення співпраці та дострокове завершення контракту.

Докладніше про ситуацію ми розповіли в нашому матеріалі.

 

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis