Дивіться тизер документального серіалу про Тупака Шакура та його матір

П’ятисерійний документальний серіал Dear Mama, знятий телеканалом FX, розповість історію репера та його матері Афені Шакур – активістки та учасниці руху Чорних Пантер, яка померла в 2016 році. Прем’єра запланована навесні 2023 року

Назва стрічки відсилає до однойменного треку Тупака, представленого у 1995 році.

У серіалі покажуть архівні кадри з життя Тупака та Афені, а також інтерв’ю з людьми, «які знали їх краще за інших». Проєкт зосередиться не лише на стосунках сина та матері, а й розповість докладніше про діяльність Афені в Партії Чорних Пантер — ліворадикальній афроамериканській організації, що діяла з середини 1960-х до початку 1970-х років та боролась за права темношкірого населення в США.

«Це був мій обов’язок навчити 2Pac, як вижити в його реальності», — говорить голос Афені в тизері.

Режисером стрічки виступила Аллен Г’юз, яка раніше зняла документальний фільм для HBO The Defiant Ones про партнерство між Dr.Dre та Джиммі Айовіном — співзасновниками Beats Electronics.

За офіційною версією, Тупак Шакур загинув у вересні 1996 року — він отримав чотири вогнепальні поранення в машині свого менеджера Шуга Найта в Лас-Вегасі після боксерського поєдинку між Майком Тайсоном та Брюсом Селдоном.

Афені Шакур померла у 2016 році у віці 69 років. Причиною стала зупинка серця.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis