Netflix випустив тизер сиквелу «Втечі з курника». Він виходить через 23 роки після першої частини

Chicken Run 2: Dawn of the Nugget («Втеча з курника: Світанок нагетса») стане продовженням оригінальної анімаційної стрічки 2000 року. Вихід на стримінгу запланований 15 грудня 2023 року

Новий мультфільм розповідає про головних героїв першої частини — Джинджер та Рокі, які змогли втекти з ферми місис Твіді та створили свій сімейний простір далеко від людського світу. Проте, за межами їхнього мирного життя, інші кури стикаються з новою небезпекою і Джинджер з Роккі готові ризикнути здобутою свободою заради їхнього порятунку.

Персонажів Джинджер та Рокі озвучать акторка Тенді Ньютон («Світ Дикого Заходу») а Роккі, який в оригінальному фільму звучав голосом Мела Гібсона, озвучить Захарі Лівай («Шазам!»). Серед інших акторів озвучки: Белла Рамзі («Останні з нас»), Лінн Фергюсон («Втеча з курника»), Джейн Горрокс («Голосок») та Імельда Стонтон («Корона»).

Режисером сиквелу виступив Сем Фелл («Змивайся», «Пригоди Десперо») за сценарієм Кері Кіркпатріка і Джона О’Фаррелла.

В серпні на Apple TV+ вийшло анімаційне шоу «Химерна планета», створеного автором серії однойменних коміксів Нейтаном Пайлом та шоуранером «Ріка та Морті» Деном Гармоном.

Головні герої — блакитні чоловічки, що живуть в далекому світі, але поводяться як люди. Своє життя ці істоти сприймають занадто буквально, перетворюючи повсякденні ситуації на театр абсурду.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis