Дивіться новий кліп Björk

Співачка випустила кліп на сингл Victimhood з альбому Fossora, реліз якого відбувся у вересні 2022 року. Разом з режисером П’єром-Аленом Жиро Björk створила короткометражний анімаційний фільм 

За словами співачки, пісня присвячена речам, «про які вона часто думає». Задум анімаційного відео вона пояснила так:

«Я ілюзорно уявляю себе оптимісткою. Але треба бути правдивою. Оптимісту складніше спіймати за хвіст емоцію жалю над собою. Іноді це стає роллю жінок у важких ситуаціях — взяти на себе катарсис та емоційну роботу, а якщо в ситуації є якісь темні сили, ми перетворюємо це на хорошу енергію для інших членів сім’ї, завдяки чому їм вже не потрібно про це дбати. Це дуже дивна жертовна річ, коли ви робите щось, про що вас ніхто не просив… Я дуже люблю ці зображення. Персонажі в них такі чарівні та мають для мене глибоке значення».

За останній рік з моменту релізу лонгплею співачка також представила кліпи за однойменний трек Fossora, а також сингли Atopos, Ovule, Ancestress та Sorrowful Soil.

10 лонгплей Björk Fossora вийшов у вересні 2022 року. Назва альбому — відсилання до жіночої форми латинського слова, що позначає людину, яка кудись занурюється. У записі релізу з 13 треків також взяли участь музикант serpentwithfeet, а також діти співачки — Сіндрі та Доа.

Fossora написана протягом пандемії COVID-19 вдома у Björk, в Ісландії. Частину треків артистка присвятила матері екоактивістці Гільдур Руні Гауксдоттір, яка померла у 2018 році.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis