Дивіться тизер «Monarch: Спадщина монстрів» про Ґодзіллу у світі титанів

Apple TV+ випустив тизер до серіалу «Monarch: Спадщина монстрів» (Monarch: Legacy of Monsters). Він входить до того ж всесвіту фільмів MonsterVerse, що і стрічка «Ґодзілла проти Конга» (Godzilla vs. Kong, 2021). Перші два епізоди з десяти вийдуть на стримінгу 17 листопада

Події серіалу розпочинаються після сюжету фільму «Ґодзілла II: Король монстрів» (Godzilla: King of the Monsters, 2019). Брат і сестра досліджують зв’язок своєї сім’ї з таємничою організацією Monarch, яка втручається у життя Ґодзілли, Кінг-Конга та інших первісних титанів. Подорож головних героїв, яка розгортається протягом різних періодів у часі, приводить їх до армійського офіцера Лі Шоу (Курт Рассел). Вони досліджують причетність Лі до Monarch з 1950-х років. 

У тизері показують персонажа Білла Ранда (Джон Гудман), якого глядачі могли бачити у фільмі «Конг: острів черепа» (Kong: Skull Island, 2017), а також наслідки руйнувань від битви Ґодзілли та Кінг Конга у Сан-Франциско.

У серіалі також зіграли Анна Савай («Форсаж 9»), Кірсі Клемонс («Ліга Справедливості Зака Снайдера», Рен Ватанабе («461 коробка для сніданку») та Джо Тіппет («Ранкове шоу»).

12 квітня студія Legendary Pictures випустить стрічку «Ґодзілла і Конг: Нова імперія» — пряме продовження «Ґодзілли проти Конга». У ньому зіграють Ден Стівенс («Легіон»), Ребекка Голл («Воскресіння») та Браян Тайрі Генрі («Атланта»).

У липні японська студія Toho показала перший тизер свого фільму про Ґодзіллу з підзагловком «Мінус один» (Godzilla: Minus One). Стрічка вийде у японський прокат 3 листопада, а у США — 1 грудня. Докладніше про фільм ми писали у нашій замітці.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis