Дивіться трейлер «Барбі» з Марго Роббі та Раяном Гослінгом

UPD [25.05.2023] Студія Warner Bros. повноцінний трейлер фільму «Барбі» режисерки Ґрети Ґервіґ («Маленькі жінки», «Леді Бьорд»). Прем’єра стрічки в Україні запланована на 20 липня  

Барбі в фільмі зіграла Марго Роббі, а Кена — Раян Гослінг. Ролі в стрічці також зіграли Емма Макі («Статеве виховання», «Смерть на Нілі»), Сіму Лю («Шан-Чі та легенда десяти кілець»), Майкл Сера («Суперперці», «Скотт Пілігрим проти світу»), Вілл Феррелл («Зведені брати», «Ельф»), Шуті Гатва («Статеве виховання»), Кейт Маккіннон («Шпигун, який мене кинув»), Джон Сіна («Загін самогубців: Місія навиліт»), а також співачка Дуа Ліпа.

Оригінальна замітка [4.04.2023] Warner Bros. випустила тизер-трейлер «Барбі» Ґрети Ґервіґ 

«Бути Барбі — це бути досконалою істотою у досконалому світі. Хіба що ви саме проживаєте масштабну екзистенційну кризу. Або ж ви Кен», — говориться в описі стрічки.

Оригінальний тизер-трейлер:

Робота над фільмом про Барбі розпочалася ще 2014 року. Спочатку компанія-виробник ляльок Mattel уклала договір про зйомки із Sony Pictures. За непідтвердженою інформацією головну роль у ньому мала зіграти Емі Шумер («Красуня на всю голову»), яка пізніше відмовилася. У результаті проект так і не реалізували через розбіжності між Mattel та Sony Pictures.

Ґрета Ґервіґ приєдналась до команди фільму у 2019 році. Сценарій вона написала разом зі своїм чоловіком, режисером Ноєм Баумбахом.

Режисерський дебют Ґрети Ґервіґ відбувся у 2017 році після виходу драми «Леді Бьорд» із Сіршею Ронан у головній ролі. Стрічка отримала п’ять номінацій на «Оскар» та ще 197 номінацій на фестивалях та преміях по всьому світу.

Прем’єра останнього сольного проєкту Грети, фільму «Маленькі жінки», відбулася у 2019 році.

Про кар’єру Гервіг читайте у нашому матеріалі:

Новий голос покоління: Що потрібно знати про режисерку Ґрету Ґервіґ

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis